Viski Fiyatlarında Yaşanan Değişiklikler

En aktüel viski fiyatları için en muhik adrese geldiğinizi kaydetmek isteriz. Özellikle 2023 senesinde mevrut aşırı zamlardan sonra aktüel fiyatları takip kılmak az çok sıkıntı bir hale geldi. Fakat imdi web sitemiz sebebiyle en aktüel viski fiyatları listelerine rahatlıkla ulaşabileceksiniz. İşte en aktüel viski fiyatları.

En aktüel viski fiyatları fevkda görmüş olduğunüz gibi. 2023 Temmuz kamerı gibi ati olan zamlarla beraber burada görmüş başüstüneğunuz fiyatların da tarih olabileceğini asla unutmayın. şayet bu içecekleri daim olarak tüketiyorsanız nazarıitibar etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi de bu içeceklere daim olarak bindirim geliyor olmasıdır. Aydan taban gelebilecek zamlar dolaysız olarak azrailyı yani sizi etkiliyor. Bu sebeple kendi stokunuzu tutmanız en mantıklı davranış olacaktır.

Black Ram Viski Bedelı

black ram viski fiyatı : Black Ram 100’lük pahaı son zamdan sonra 7 €, Black Ram 70’lik paha ise 5 € olarak fiyatlandırılıyor. Black Ram Viski, Bulgaristan’ın Vinprom Peshtera şirketi aracılığıyla üretilen bir harman viski markasıdır. Viski, özel olarak hazırlanmış maltlanmış arpadan konstrüksiyonlmaktadır ve İskoç ve Japon viski prodüksiyon tekniklerine gereğince distile edilmektedir. En belirgin özelliği ise süresince kullanılan İskoç suyudur. Tahıl viski gurubunda arz kayran bu viskinin üretiminde mıpeçe, çavdar, buğday, pirinç ve yulaf gibi ürünler kullanılmaktadır2. Black Ram Viski Bulgaristan’da üretilmektedir ve az çok sert bir viskidir.

Black James Viski Bedelı

black james viski fiyatı :  1 litre Black James viski pahaı 400 TL önındadır. Viski prodüksiyonı, maltlanmış arpa yahut öbür tahılların fermantasyonu ve peşi sıra distilasyonu ile konstrüksiyonlır. İskoçya’da viski prodüksiyonı için kullanılan maltlı arpa, İrlanda’da ise maltlı arpa ve öbür tahıllar kullanılır. Viski prodüksiyonında kullanılan tahılın türüne gereğince viskinin tadı ve rengi değfiilebilir.

Dimple Viski Bedelı

dimple viski fiyatı : 429 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Dimple viski, İskoçya’da üretilen bir premium viskidir. Blend olarak üretilir ve yaşlı malt viskileri ve grain viskileri kullanılarak oluşturulur. Piyasada pahaı daha şık olan bir viski olarak kategorize edilir ve birşunca beşer aracılığıyla beğenilen bir lezzet profiline sahiptir.

Grants Viski Bedelı

grants viski fiyat fiyatı : 140 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Grants viski, İskoçya’da Speyside bölgesinde arz kayran bir destileryede üretilen ve hala aynı ocak aracılığıyla üretilen bir viski markasıdır. Üretimi en şiddetli olan viski türü denilebilir ve bekletildiği yıllara gereğince fiyatlandırılır. Grants viski, cihan çapında tanınan bir viski markasıdır ve İskoç viskisi olarak tanılamanır.

Gentleman Jack Viski Bedelı

gentleman jack viski fiyatı : 286 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.  Gentleman Jack viski, Jack Daniel’s markasının bir türüdür. Tennessee’de üretilir ve öbür Jack Daniel’s viskilerinden farklı olarak iki el damıtılır. Bu muamele, viskinin daha pürüzsüz ve uysal bir tada sahip olmasını esenlar. Gentleman Jack viski, meşe fıçılarda olgunlaştırılır ve vanilya, karamel ve badem aromaları içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir