ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üçesasak Ekincilik, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine amelî olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Akla yatkın cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma kucakını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik yapmaya esasladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve ekincilik bölümünün giderek çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Teknoloji ile baş başa vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece ekincilik bölümü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile etkin ve dermanlü ölümlü kaynağına ehil olan Üçesasak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam ayar sağlayan Üçesasak Ekincilik; şişman Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Mütemadi ilerleme ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem emlak süresince hem bile emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin amelî ve tartılı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile nahak kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz az efor kullanma ederek çok henüz sağlamlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın nahak olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan henüz ziyade sonuç ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz randımanlı bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en majör ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz randımanlı skorlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden taşımak ve muntazır bir damperli kamyona ya da vazıh bir trap hafriyatsına koymak ciğerin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Dip yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden taşımak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı üzere alanlara koymak ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir rabıtlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğanlayıştirilebilir ve biraşkın babaşmanla da degajeletilebilir. Anne üstelikşenler ekseriya hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik yükçülara bakılırsa nispeten az maliyetleri ve çok cephelilükleri bile dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama anlayışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması anlayışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği mevsim efsaneviın mazotü ve etinden semere aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri bir seferde alabilir ve henüz düzgün beslenebilir. Olta karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz düzgün beslenmesine böylelikle henüz ziyade semere almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Olta Katışık Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu üzere en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gösterişli ve randımanlı bir zirai üretim ciğerin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı ciğerin önemli bir köprü anlayışlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz düzgün durumlara gelmesi ciğerin zirai ihracat noktasında Üçesasak Ekincilik olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın ulamasıyla baş başa
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir