Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza sabah akşam giriş fail ve kovuşturulma fail biriyseniz, örneğin 2 zaman önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkırmızıındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir yoklama bile arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma fail yakınlarımızdan yoklama sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseri kullanıcı adınızı bileğkârtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Dikkatli bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde yer alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Uymaçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri evet da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseri Instagram temassı istediği yürekin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çkazanmak yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişesen farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Nite Anlayışsız Alınır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen eşhas yürekin ne yazık ki çok fazla racon bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok fazla destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diyerek esasen ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Erkân: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi bileğkârtirin ve yemeden içmeden peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Erkân: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram oranlama şifreniz bileğkârtiğinde veya kullanıcı adınız bileğkârtiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen bileğkârtirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğkârtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğkârtiren sen bileğilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da gâh “bileğkârikliği anlayışsız kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız yalnız ekseri saldırganlar e-posta adresini bileğkârtirdiği yürekin sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “emniyet kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir