pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mevki almasının en önemli nedenlerinden biri vakıf ile (UC yöntemiyle) kumar içre hileışdoneş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdoneş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle vakıf yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışdoneş muktedir olmak o derece basit değildir. Çünkü bu işlemler dolar kuru üzerinden muamelat gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin ya da oyunda daha ziyade tabanca gücü gibi hilelere kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu daha hayırlı oynamanızı sağlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mevki verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de mevki verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içinde mevki saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Oyun içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değiştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mevki saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilgi gkalıntı ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında kumar gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek karınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu model hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her ahit bir tarz bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevki saha duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda mevki saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fen sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz kelime gibi görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh bürümek yahut bir nesneyi nişan bürümek mealına gelirken Bot kelimesi, bir işin otomatik olarak gestaltlması mealına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir