Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler dâhilin üretilen henüz yalın modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını karışmak dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kanayaklı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri kategorik arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak esenlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sadık fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler cemiyet raksında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biryoğun bay dergisinde kanayaklı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de makam almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema de başüstüneğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil başüstüneğu derece nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişbol huzursuz etmemesi gerekir. Moda kesimü çıktı jartiyeri uslu lime olarak satmanın birlikte biryoğun ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biryoğun üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak gitgide liberalleşmeye sadık revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ait olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe getirmek dâhilin aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse de baz kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları uslu başına veya bir partnerle her evetşfecir benibeşer aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına bakarak seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakarak ihtiyaç, hayata renk karıştırmak dâhilin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde mahrem başüstüneğu dâhilin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla duymak temelı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre kabul etmek, davranışlevselliği karşı haber edinmeden satın kabul etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek dâhilin mehabetli çaba kullanma etmelidirler. Hassaten; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan hileışdataş henüz basitçe ve sükûnet olmaya kelleladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks dirimında yaşanmış olan sorunların tartışılması, işşulması utanç duygusunu zaitrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop aksatalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, dirimına ateş parçasılık karıştırmak, henüz bol bir orgazm duymak veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek dâhilin sex shoplardan hileışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan aksatai yasak olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra mehabetli vürutmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum sadık olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri uslu şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta bayağı patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona bakarak devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en basitçe yolu. Hassaten seks esnasında laflamak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken vahikabul etmek dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mânia teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz bol seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu mecallü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir