Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, meyan ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. üste Bilkent Üniversitesi İşletme Fen Yönetimi bölümünde de eğitim almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de gönül eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir başarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal ağırlık projeleri alanlarında birçok başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir ötekisi de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak misyon yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Duraksızörlüğü’nün indinde ayrıca geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kadar önemli pozisyonlarda misyon yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları süresince, Bilinçli Gençler sosyal ağırlık projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, torlaklerin eğitim ve irfan meydanındaki ihtiyaçlarını muhaliflamaya yönelik çkırmızıışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde bünyelandırdığı Bilinçli Gençler hareketi ile Üniversite torlaklerinden, ortaokul öğrencilerine kadar hacısı hocası bu bünyelanmanın süresince bulunarak, faydalı hizmetlerde bulunmuşlardır. Kendisi ayrıca, Birleşmiş Milel kadar önemli Uluslararası Kurumlarla da çkırmızıışmalar yapmış ve bu alandaki çkırmızıışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş eşıdır ve iş yaşamında da başarılı bir kariyere sahiptir. üste farklı gurur ve yapılarda başkanlık pozisyonlarında da hareketli olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal ağırlık ve pediatri meydanındaki çkırmızıışmalarını şiddet kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal ağırlık projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşamındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çkırmızıışmaları, torlaklerin eğitim ve irfan meydanındaki ihtiyaçlarını muhaliflamaya yöneliktir. Ve bu çkırmızıışmaların sürdürülmesi torlaklerde örnek oluşum ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir