hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde uslu bir takdimci üzerinde, sunucunun bant koskocamanliği ve fiziki gücüne bakılırsa zait skorda hosting barındırılabilir, güfte gelimi averaj bir konut bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve ali yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den zait hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci bant koskocamanliği evet da gidiş geliş, şayet var ise yalıtım ücreti şayet talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaştıynet bandajlı olarak sizin mukabillamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çaldatmaışır durumda data centera teslim geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu bakım sunulabilir, esasen aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada uslu nüans size ilgili bir sınır dahilinde bir den zait hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavelename bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna bandajlı olarak bant koskocamanliği ve yalıtım ücretini üste ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden pınar paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız pınar CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir