Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, kızılüminyum üzere metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanım açısından epey ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C bulunmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın nöbetlevsellik itibarıyla önemli olduğunu değerlendirerek harekete sönmek epey önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en çok şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Kırmızıüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ağır anlamda tatmin edici olsa da temelı yol detayları kasten devinme buyurmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim lafınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde değnöbetkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi lafınlık tercih ediliyorsa ona munis bir seçim ifa etmek akıllıca olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçünlü gestalt 3000 mm’dir. Ancak projeye demetlı olarak 2000 mm ile 4000 mm üzere seçenekler de tercih etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve gereksinimleriniza için bir seçim yaparak kaliteye nasip olmak lüzum misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden kâr getirmek hesabına tercihinizi yapmalkaloriız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı katkısızlayacak olan tavan profili alternatifleri için elden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir