Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Kişi Alkoçlar Kimdir?
Erdal Kişi Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Ilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak sade başına öne çıhun en heybetli oranda ilaç içerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu heybetli adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği meydanı bakmak isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun bilim kepezarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çaldatmaışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle eğleşmek istemeyen başlangıçarı manaında ülkesini ruzuşeb oyun eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent başlangıçvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare başlangıçvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin vüruten vakalarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında artık gerçek bir mahir olmasıyla birlikte kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında belde edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil güruhlen flavonol glikozit esaslı geçmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise ahali ortada en çok patent başlangıçvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla âdemiyet evveliyatına faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla okşayıcı hizmetlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse birlikte katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez birlikte geçmek üzere otama yönünde vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek âdemiyet evveliyatına heybetli bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese bile bazı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek dayamak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf aşina şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile başarılı olmuştur. Tek kötü (huzur hüküm) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı münfailtır. Kül çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Kişi Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biröte şirketin iştirak ve müessis kadrosunda belde almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Apotrsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta huzurıkların geçmesi için belli başlı bir demı beklesek birlikte kimiları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile içerisinden zorlamasız bir halde otama edebilmek için bu kullanılıyor. Antrparantez cinsel hizmetlev bozukluğunu da otama geçirmek için kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış hınçe karşı mukavemetli ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent başlangıçvurularının 2000 adetine doğruın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı hizmetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal yaşamdan ırak zaruri hane istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding Yönetim Müesses Eşresi beyı Erdal Kişi Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine yapılabilecek en hakikat katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Kişi Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da heybetli vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde belde meydan sair ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir oranda farmasötik birliktehandan patentinin tanrı sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk fail nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın gerçek ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser meydanında çaldatmaışmalarını ruzuşeb degajeleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biröte kat Türkiye Senenin Ilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil vatan haricinde yani kürevi anlamda da biröte ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların karşıtlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile birlikte okşayıcı hizmetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biröte farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Kişi Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda belde meydan bir kızıl sahası ile birlikte başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı kıymet veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a yayımcı uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak hizmettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir fen güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası geçmek üzere dü endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makalelı açıklamada ufuklerine belde maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli katılmış kıymet mizan potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise saf gereç yapısındaki tıngırluklar yardımıyla yüksek derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Kişi Alkoçlar ise şirketi bölüt yeryüzü planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine oranlı rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada belde meydan ayrıntılara bakılırsa ayrıca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir